material-

Gratis levering

I hele Danmark (brofast)

et-}

Leveringstid

Fleksibelt. 1-3 dage.

material-

Kontakt

Kødbilen

fa-

Det bedste kød

Den billigste pris

Find Kødbilen

Køb dit frilands- og økologiske kød i en af vores populære kødbiler eller her på webshoppen.

FIND EN KØDBIL ELLER BUTIK TÆT PÅ DIG

Kødbilen i Torvehallerne KBH v/ Nørreport St. har åbent alle dage:

Man-tors: Kl. 10-19
Fre: Kl. 10-20
Lør: Kl. 10-18
Søn: Kl. 11-17

Kontakt Kødbilen i Torvehallerne på:
Tlf. 71 77 97 55
torvehallerne@kodbilen.dk

I Kgs. Lyngby har Kødbilen på Gammelmose vej 119B åbent:

Mandag til fredag: Kl. 12-18
Lørdag: Kl. 10-15

Kontakt Kødbilen i Lyngby på:
Tlf. 51 24 24 32
lyngby@kodbilen.dk

Kødbilen holder fast på Amager v/ sparkøbmanden, Kongelundsvej 299:

Torsdag: Kl. 14-17

Kontakt Kødbilen på Amager;
Dennis tlf. 51 24 24 32
amager@kodbilen.dk

På Sluseholmen v/Irma kommer Kødbilen forbi hver fredag eftermiddag:

Fredag:  Kl. 15.30-18

Kødbilen holder ved GREVE MEGA, v/ Greve vinkompagni

Ventrupparken 24, 2670 Greve:
Lørdag: Kl. 10-15

Kontakt Kødbilen i Greve på:
Tlf. 51 24 24 32
lyngby@kodbilen.dk

I Holte møder du Kødbilen ved Holte Midtpunkt hver:

Torsdag:  Kl. 15-18

Kontakt Kødbilen i Holte:
Lars tlf. 20 22 98 76
lars@kodbilen.dk

På Sydsjælland står Kødbilen:

Onsdag: Kl. 9.00-13.00 ved Maribo Torv
Torsdag: 2500 Valby
Fredag: Kl. 14-17.00 Silvan Nykøbing Falster 
Lørdag: Axeltorv i Næstved

Kontakt Kødbilen på Lolland og øerne:
Thomas tlf. 40 30 14 47
thomas@kodbilen.dk

På Fyn har Kødbilen åbent på Læssøegade 180, 5230 Odense:

Onsdag: Kl. 15-18
Fredag: Kl. 13-18

Desuden er vi til Torvedag i Svendborg hver lørdag kl. 9-14

Kontakt Kødbilen på Fyn:
Joel tlf. 23 72 75 21
Joel@kodbilen.dk 

I Nordsjælland kommer Kødbilen løbende:

Hold øje med Kødbilen Nordjællands Facebook-side her

På Bornholm kommer Kødbilen løbende:

Hold øje med Kødbilen Bornholms Facebook-side her

Kontakt Kødbilen på Bornholm:
Dennis tlf. 51 24 24 32
bornholm@kodbilen.dk

KØB DIT KØD ONLINE – GRATIS LEVERING

Se hele webshoppens sortiment herunder

KØD TILBUD
Økologisk oksekød
Økologisk svinekød
Pakkemarked med økologisk og friland kød

Modtag mit nyhedsbrev med gode kødtilbud – tilmeld dig her:




Kødbilen er et koncept, der giver dig som kunde muligheden for at spare rigtigt mange penge på kvalitetskød, ved at skære alle mellemledene væk

Kontakt Kodbilen.dk, hvis du har spørgsmål vedr. webshoppen på Tlf. 60 60 60 53 eller info@kodbilen.dk

x
NU OGSÅ MULIGHED FOR EKSPRESS LEVERING! Køb idag – få leveret i morgen? Kontakt mig på info@kodbilen.dk, så fixer jeg en Kødbilen hjem til dig!

Modtag tilbud på kød

Tilmeld nyhedsbrevet og få tilbud på kød et par gange om ugen.

Tjek din inbox og godkend tilmeldingen!

X