Kontakt Kødbilen

Hvem skal du i kontakt med?
 
Har du brug for at komme i kontakt med Kødbilen ang. en ordre, bestilling eller forespørgsel? Find din rette kontaktperson nedenfor;

Kontakt Kødbilen i Lyngby på:
Tlf. 51 24 24 32
lyngby@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen i Torvehallerne på:
Tlf. 71 77 97 55 
torvehallerne@kodbilen.dk

Kontakt Kodbilen.dk, hvis du har spørgsmål vedr. webshoppen kodbilen.dk:
Tlf. 60 60 60 53
 info@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen på Amager;
Dennis tlf. 51 24 24 32
amager@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen på Bornholm:
Dennis tlf. 51 24 24 32
bornholm@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen i Roskilde:
Lars tlf. 20 22 98 76
lars@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen i Greve på:
Tlf. 51 24 24 32
lyngby@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen i Hørsholm på:
Tlf. 51 24 24 32
lyngby@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen i Holte:
Lars tlf. 20 22 98 76
lars@kodbilen.dk

Kontakt Kødbilen på Lolland og øerne:
Thomas tlf. 40 30 14 47
thomas@kodbilen.dk

Modtag tilbud på kød

Tilmeld nyhedsbrevet og få tilbud på kød et par gange om ugen.

Tjek din inbox og godkend tilmeldingen!

X